Reklama
KOMBIT-kasy

Ruszyła druga część programu „Czyste Powietrze” 2.0

Carisma 2

Od  21 października w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej rozpoczęty został nabór wniosków o dofinansowanie dla beneficjentów uprawnionych do podwyższonego poziomu dofinansowania w ramach programu „Czyste Powietrze”.

Aby dostać wyższą dotację – nawet do 37 tys. zł – na wymianę kopciucha i termomodernizację domu, potrzebne będzie zaświadczenie o dochodach wydane przez gminę. Osoby uprawnione do podwyższonego poziomu dofinansowania, które mogą wystąpić o wydanie zaświadczenia to te, których przeciętny miesięczny dochód na jednego członka  ich gospodarstwa domowego nie przekracza kwoty:

a) 1 400 zł w gospodarstwie wieloosobowym,
b) 1 960 zł w gospodarstwie jednoosobowym.

Wnioski o wydanie zaświadczenia należy składać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Radomsku ul. Kościuszki 10, lub za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej.

W ramach części 2 programu istnieje możliwość finansowania przedsięwzięć rozpoczętych do 6 miesięcy przed datą złożenia wniosku o dofinansowanie oraz nie wcześniej niż w dniu 15.05.2020 r.
Część 2 programu umożliwia także dofinansowanie przedsięwzięć zakończonych pod warunkiem, że nie zostały rozpoczęte wcześniej niż 6 miesięcy przed datą złożenia wniosku o dofinansowanie oraz nie wcześniej niż w dniu 15.05.2020 r.

Wniosek o wydanie zaświadczenia o dochodach

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW