Ruszyła kolejna edycja konkursu „Elektrosprzęt w dobre ręce”

Reklama

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej ogłasza VI edycję konkursu na zbiórkę zużytego i niepotrzebnego sprzętu elektrycznego i elektronicznego z gospodarstw domowych pod hasłem „Elektrosprzęt w dobre ręce”

Konkurs adresowany jest do szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu miasta Radomska oraz gmin: Radomsko, Gomunice i Masłowice.

Konkurs ma na celu upowszechnianie wiedzy o potrzebie recyklingu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, o ekologicznym gospodarowaniu odpadami oraz rozwijaniu świadomości i wrażliwości ekologicznej wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

PGK zapewnia nieodpłatny odbiór zgromadzonego w szkołach elektrosprzętu. Pełna treść regulaminu konkursu znajduje się na stronie www.pgk-radomsko.pl w zakładce Edukacja Ekologiczna.

Więcej informacji na temat konkursu udzielają pracownicy Działu Ochrony Środowiska, ul. Spacerowa 120, 97-500 Radomsko, tel. 504 947 406, 0 44 683 25 33 wew. 44, e-mail m.jurek@pgk-radomsko.pl, a.mazur@pgk-radomsko.pl, k.zagorowicz@pgk-radomsko.pl

Czytaj też: Kuracjusze wracają do uzdrowisk

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD