Ruszyła rekrutacja do służby w łódzkiej policji

Reklama

Wznowiono procedurę postępowania kwalifikacyjnego do służby w policji z jednoczesnym zachowaniem reżimu sanitarnego wobec występujących zakażeń koronawirusem. Na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi, odbyły się pierwsze po dłuższej przerwie spotkania informacyjne dla kandydatów do służby w policji w naszym garnizonie. Wspomnianym słuchaczom udzielono instruktażu w zakresie przebiegu procesu wszystkich etapów rekrutacji.

Od poniedziałku, 22 czerwca funkcjonariusze umożliwili przyjmowanie dokumentów do służby  w jednostkach powiatowych i miejskich w całym województwie. Kandydaci, którzy składają dokumenty lub przystępują do poszczególnych procesów rekrutacji zobowiązani są być zaopatrzeni w środki ochronne w postaci rękawiczek i maseczki zakrywającej usta i nos, a także swojego środka pisarskiego (długopis lub pióro).

Kandydaci, którzy już złożyli dokumenty powinni czekać na telefon. Przyszli policjanci przygotowują się do testu wiedzy, sprawności fizycznej, psychologicznego multiselect, rozmowy kwalifikacyjnej i komisji lekarskiej.

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD