Reklama
APLIKACJANA SYGNALE

Ruszyła rekrutacja do służby w łódzkiej policji

Wznowiono procedurę postępowania kwalifikacyjnego do służby w policji z jednoczesnym zachowaniem reżimu sanitarnego wobec występujących zakażeń koronawirusem. Na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi, odbyły się pierwsze po dłuższej przerwie spotkania informacyjne dla kandydatów do służby w policji w naszym garnizonie. Wspomnianym słuchaczom udzielono instruktażu w zakresie przebiegu procesu wszystkich etapów rekrutacji.

Od poniedziałku, 22 czerwca funkcjonariusze umożliwili przyjmowanie dokumentów do służby  w jednostkach powiatowych i miejskich w całym województwie. Kandydaci, którzy składają dokumenty lub przystępują do poszczególnych procesów rekrutacji zobowiązani są być zaopatrzeni w środki ochronne w postaci rękawiczek i maseczki zakrywającej usta i nos, a także swojego środka pisarskiego (długopis lub pióro).

Kandydaci, którzy już złożyli dokumenty powinni czekać na telefon. Przyszli policjanci przygotowują się do testu wiedzy, sprawności fizycznej, psychologicznego multiselect, rozmowy kwalifikacyjnej i komisji lekarskiej.

 

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
WIDOK