SALA TRENINGU FUNKCJONALNEGO OTWARTA W POWIATOWEJ HALI [FOTO]

Reklama

W Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku można już korzystać z sali treningu funkcjonalnego. Kierownik hali sportowej zapewnia, że jest to jedyna tego typu sala w regionie.

Sala przeznaczona jest przede wszystkim dla uczniów, korzystających na co dzień z hali sportowej, ale też dla klubów sportowych i wszystkich radomszczan, którzy chcą utrzymać w dobrej kondycji swoje ciało.

– Sala będzie służyć do całorocznego przygotowania sportowców we wszystkich dyscyplinach sportu. Będzie też dostępna dla wszystkich mieszkańców, którzy chcą zbić kalorie lub po prostu zgubić „brzuszek” – wyjaśnia kierownik Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku Dawid Nowak.

Osoby, które będą wykonywać ćwiczenia w sali treningu funkcjonalnego mogą to robić pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

– Ta sala różni się od innych tym, że możemy trenować całkowicie indywidualnie, bez ciekawskich spojrzeń innych ludzi. Jest to jedyna tego typu sala w regionie – mówi Dawid Nowak.

Z sali miał już okazję korzystać Piotr Dobrowolski. – Treningi funkcjonalne są to treningi, które poruszają całe ciało. Ćwicząc tu naprawdę można się zmęczyć – podkreśla Piotr Dobrowolski.

Wyposażenie sali kosztowało 15 tys. złotych.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD