Reklama
APLIKACJANA SYGNALE

Śmiertelne potrącenie pieszego. Policja poszukuje sprawcy, który uciekł z miejsca wypadku

Do śmiertelnego wypadku drogowego doszło 10 lipca w miejscowości Chrzanowice. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 49-letni pieszy.

-Radomszczańscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego dzisiaj około godziny 1.00 w miejscowości Chrzanowice w gminie Gomunice. Do zdarzenia doszło w porze nocnej na mało uczęszczanej drodze. Zwłoki leżącego na jezdni mężczyzny ujawnili przejeżdżający tą drogą dwaj mężczyźni. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 49-letniego mieszkańca gminy Gomunice.  Ze wstępnych ustaleń wynika, że pieszy został potrącony przez nieustalony dotychczas pojazd, który oddalił się z miejsca zdarzenia nie udzielając poszkodowanemu pomocy – informuje Wojciech Auguścik z KPP w Radomsku.

Radomszczańscy policjanci apelują do wszystkich osób mogących posiadać informacje w sprawie wypadku o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Radomsku lub skontaktowanie się telefonicznie  pod nr telefonu 44 6852811. Szczególnie pomocne mogą okazać się nagrania z kamerek samochodowych osób jadących przez miejscowość Chrzanowice w dniu 10.07.2020 r. około godziny 1.00 gdzie kamera mogła zarejestrować pojazd sprawcy.

 

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW