MEBIN

Śmiertelne potrącenie rowerzysty

W piątek, 16 lipca na jednej z dróg w powiecie radomszczańskim doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia, gdzie śmierć poniósł rowerzysta.


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do jakiego doszło 16 lipca 2021 roku, tuż przed godziną 14: 00 na drodze w miejscowości Widawka, położonej w gminie Kodrąb.

Rowerzysta, w momencie gdy był wyprzedzany przez ciężarówkę marki MAN z naczepą typu cysterna, z niewiadomych przyczyn skręcił w lewo i uderzył w jej bok, po czym upadł na jezdnię. 90 – latek z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala. Niestety po kilku godzinach okazało się, że mężczyzna nie przeżył zderzenia z samochodem ciężarowym. Wiadomo, iż kierowca MANa, 23 – letni mieszkaniec powiatu koneckiego był trzeźwy. Trwające czynności w sprawie mają za zadanie wyjaśnić pozostałe możliwe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Po raz kolejny policjanci apelują do wszystkich uczestników dróg o rozwagę i rozsądek. Niechronieni powinni szczególnie pamiętać o zasadzie ograniczonego zaufania, bo w większości przypadków to dla nich zdarzenia drogowe są najtragiczniejsze w skutkach.


Czytaj też: 20 tysięcy nagrody za pomoc w ujęciu Jacka Jaworka

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW