MEBIN

Śmiertelny wypadek koło Radomska. Nie żyje 68-letnia rowerzystka

Jubiler Ako

Radomszczańscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego na drodze K-91 w miejscowości Kolonia Borki. Na skutek wypadku śmierć poniosła 68-letnia kierująca rowerem.

Do zdarzenia doszło 13 listopada 2020 roku o godzinie 14.40 na drodze krajowej numer 91 w miejscowości Kolonia Borki w gminie Gidle.  – Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 68-letnia kobieta kierująca rowerem na skrzyżowaniu wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zignorowała znak stop i nie ustąpiła pierwszeństwa nadjeżdżającemu pojazdowi fiat ducato, który ją potrącił. Na skutek odniesionych obrażeń rowerzystka zmarła na miejscu. Kierujący fiatem 44-letni mężczyzna był trzeźwy – mówi Włodzimierz Czapla z KPP w Radomsku.

Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków wypadku. Z uwagi na prowadzone czynności droga była nieprzejezdna przez kilka godzin. Policjanci zorganizowali objazdy. Okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają policjanci z komendy powiatowej w Radomsku.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW