Śmiertelny wypadek na A1. Nie żyje 49-letnia kobieta

Reklama

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło na A1, na wysokości miejscowości Parzniewice. W wyniku poniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniosła 49-letnia kobieta. Dwie osoby trafiły do szpitala.


Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 29 sierpnia po godzinie 4:00 na  A1, na wysokości miejscowości Parzniewice. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący kia ceed, jadąc w kierunku Łodzi z niewyjaśnionych okoliczności zaczął hamować wytracając prędkość.

Jadący za osobówką kierowca pojazdu ciężarowego mercedes z naczepą, nie zachował odpowiedniej odległości i najechał na jej tył. W wyniku poniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniosła 49-letnia pasażerka osobówki. Kierowca wraz z drugą pasażerką zostali przewiezieni do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi – mówi st. asp. Izabela Gajewska z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim.

Na miejscu, pod nadzorem prokuratora policjanci wykonali niezbędne czynności, które pozwolą ustalić dokładną przyczynę, tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach. Prędkość należy dostosować do warunków panujących na drodze oraz do własnych umiejętności. Chcąc zatrzymać się na drodze ekspresowej czy autostradzie wybierajmy miejsca do tego wyznaczone i podczas wykonywanych manewrów upewnijmy się, że nie stworzymy zagrożenia dla siebie, jak i innych uczestników ruchu drogowego. Pamiętajmy też, aby w podróż wybierać się wypoczętym, a swoją uwagę skoncentrować na tym co dzieje się na drodze.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD