Śmiertelny wypadek. Nie żyje motorowerzysta

Reklama

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Stefania w gminie Kodrąb. W wyniku doznanych poważnych obrażeń ciała śmierć poniósł 66-letni mężczyzna.


Do wypadku doszło 16 kwietnia 2023 roku około godziny 10:25 w miejscowości Stefania w gminie Kodrąb. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 66-letni kierujący motorowerem mieszkaniec powiatu radomszczańskiego, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu i uderzył w prawidłowo jadący samochód osobowy seat kierowany przez 29-letniego mężczyznę. 66-letni kierujący w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala, jednak pomimo udzielonej pomocy medycznej zmarł.

Na miejscu policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Pojazdy zostały zabezpieczone do dalszych badań. 29-letni mężczyzna, kierujący samochodem osobowym był trzeźwy. Okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratora wyjaśniają radomszczańscy policjanci. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze i przestrzeganie obowiązujących przepisów – mówi asp. Dariusz Kaczmarek z KPP w Radomsku.


Czytaj też: Okradali kościoły. Złodzieje w rękach policji

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD