Śmiertelny wypadek w gminie Żytno. Nie żyje 16-latek. Policjanci poszukują sprawcy

Reklama

Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do jakiego doszło 2 maja w miejscowości Pukarzów w gminie Żytno. Na skutek obniesionych obrażeń ciała 3 maja w szpitalu zmarł 16-latek. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia.


Dyżurny radomszczańskiej policji zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Pukarzów otrzymał w poniedziałek (2 maja) o godzinie 23.30.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierujący prawdopodobnie samochodem osobowym jadąc od miejscowości Maluszyn w kierunku Koniecpola zjechał na przeciwny pas ruchu i potrącił dwie osoby prawidłowo idące poboczem, przy czym kobieta prowadziła rower – mówi nadkom. Aneta Wlazłowska, oficer prasowy KPP w Radomsku.

Kierowca nie zatrzymując się uciekł z miejsca wypadku i nie udzielił pomocy rannym. Służby wezwali inni uczestnicy ruchu drogowego. Do szpitala została przewieziona 36-letnia piesza. Natomiast 16-latek został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do placówki medycznej w Krakowie. Niestety, ze względu na rozległe obrażenia ciała chłopak zmarł w szpitalu 3 maja. Życiu poszkodowanej kobiety nie zagraża niebezpieczeństwo.

Samochód, którym poruszał się sprawca najprawdopodobniej ma uszkodzoną lewą stronę nadwozia.

Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia pod numerami telefonów 47 846 42 11, 47 846 42 21 lub 47 846 42 68 lub o kontakt osobisty z Komendą Powiatową Policji w Radomsku przy ul. Piłsudskiego 56. Zapewniona zostanie anonimowość.


CZYTAJ TEŻ: Tragiczny wypadek w Pławnie. Z rzeki wyłowiono ciało mężczyzny

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD