Magdalena Spólnicka

Śmiertelny wypadek w Granicach. Zginęła 19-latka

Na drodze krajowej nr 42, w sobotę (10 września) doszło do śmiertelnego wypadku. Zginęła 19-latka.


Do wypadku doszło około godz. 14 w Granicach (gmina Masłowice), na 169 km drogi. W zdarzeniu uczestniczyły dwie osoby. 20-letni kierujący BMW najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków drogowych (mokrej nawierzchni) i stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał na pobocze, po czym auto dachowało. Ranny 20-latek trafił do szpitala, był trzeźwy.

Po wjechaniu na łuk drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Auto przewróciło się. Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili szczegółowe oględziny miejsc i pojazdu – mówi Joanna Kącka, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi.

Niestety w wyniku odniesionych obrażeń na miejscu zmarła 19-letnia pasażerka bmw.

Na miejscu zdarzenia, strażacy zastali 19-letnią pasażerkę w samochodzie, do której nie było dostępu. Ze względu na liczne obrażenia głowy kobiety, odstąpiono od resuscytacji krążeniowo-oddechowej. O godzinie 15.28 na miejsce przybył lekarz, który stwierdził zgon kobiety – informuje kpt. Marek Jeziorski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radomsku.

Droga była nieprzejezdna w obu kierunkach. Policjanci wyznaczyli objazd lokalnymi drogami.

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD