STANISŁAW ŚLĘZAK WYSTĄPI W KOLEJNYM ODCINKU THE VOICE OF POLAND
Reklama
Mieszkaniec Woźnik w gminie Lgota Wielka Stanisław Ślęzak przeszedł do kolejnego odcinka programu The Voice of Poland, emitowanego w TVP2.
Podczas ostatniego odcinka uczestnicy zmierzyli się z pierwszymi w tej edycji występami na żywo. Wczoraj o losie uczestników nie decydowali tylko jury, ale też telewidzowie. Stanisław zaśpiewał piosenkę Sama Smitha Too Good At Goodbyes. Występ spodobał się zarówno oceniającym go gwiazdom i jak i widzom przed telewizorami. Stasia zobaczymy już w kolejnym odcinku, 16 listopada.
Zwycięzcę „The Voice of Poland” wybiorą widzowie już 30 listopada
Czytaj też: https://pulsradomska.pl/the-voice-of-poland-stanislaw-slezak-wystapi-w-odcinku-na-zywo/


![Motoryzacyjne perełki w Radomsku. Za nami IX Zlot Weteranów Szos [ZDJĘCIA]](https://pulsradomska.pl/wp-content/uploads/2026/06/DSCN6793-390x220.jpg)

![Piersi zagrali dla Radomska. Publiczność śpiewała razem z zespołem [ZDJĘCIA, FILM]](https://pulsradomska.pl/wp-content/uploads/2026/06/DSCN6632-390x220.jpg)


