W KOSZULI NOCNEJ BŁĄKAŁA SIĘ PO OSIEDLU

Reklama

71-latka chodziła po radomszczańskim osiedlu w samej koszuli nocnej. Po informacji od świadka policjanci pomogli zagubionej kobiecie. To dowód na to, że jeden telefon może uratować komuś życie.

1 grudnia 2016 roku po godzinie 6.00 rano patrol interwencyjny został skierowany do klatki schodowej jednego z bloków przy ulicy Leszka Czarnego w Radomsku, gdzie przebywała osoba potrzebująca pomocy.

– Na miejscu okazało się, że 50 – letnia radomszczanka zauważyła jak po osiedlu chodzi kobieta ubrana tylko w koszulę nocną. Zaniepokojona wezwała na miejsce policję. Funkcjonariusze  podziękowali zgłaszającej za wzorową postawę. Starsza pani nie wiedziała jak się nazywa, gdzie mieszka, była wystraszona i zdezorientowana. Policjanci do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego opiekowali się nią – relacjonuje rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Radomsku Aneta Wlazłowska.

71 – letnia radomszczanka została przewieziona do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji. Policjanci dotarli do rodziny seniorki i poinformowali o zdarzeniu.

– Od kilku lat w Polsce wzrasta liczba osób seniorów. Nie zapominajmy o osobach starszych, samotnych, często też chorych i okażmy im odpowiednie wsparcie – apeluje Aneta Wlazłowska.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD