STREFY KOBIECOŚCI W RADOMSZCZAŃSKIM MUZEUM

Reklama

Członek Piotrkowskiego Towarzystwa Fotograficznego Tomasz Lenarczyk (pierwszy z prawej) był gościem kolejnego spotkania z cyklu „Fotografia Niezwykła”, które odbyło się w radomszczańskim muzeum. Przyświecało mu hasło Strefy Kobiecości. Artysta opowiadał przede wszystkim o fotografiach, których bohaterkami są kobiety, o tym jak powstawały zdjęcia i jakie emocje towarzyszyły sesjom zdjęciowym.

Tomasz Lenarczyk –  to pasjonat fotografii, uczestnik kilkudziesięciu wystaw indywidualnych oraz zbiorowych. Organizator wielu plenerów, kursów, szkoleń, oraz warsztatów fotograficznych. Od 7 lat związany jest z Piotrkowskim Towarzystwem Fotograficznym ,,Fcztery”. Od kilku lat zajmuje się głównie fotografią portretową, oraz reportażową. Od dwóch lat jest organizatorem i prowadzącym spotkania z uznanymi fotografikami w Polsce i za granicą pod nazwą ,,Cafe pod Migawką”.

Organizatorami cyklu spotkań „Fotografia Niezwykła” jest Towarzystwo Fotograficzne im. Edmunda Osterloffa w Radomsku oraz Muzeum Regionalne im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD