Studniówka maturzystów I LO w Radomsku [FOTO]

Reklama

W piątek, 19 stycznia swój pierwszy prawdziwy bal mieli tegoroczni maturzyści I Liceum Ogólnokształcącego im. Feliksa Fabianiego w Radomsku.


Za umowne 100 dni rozpoczęcie matur. Będzie to okazja do wykazania się zdobytą wiedzą, umiejętnościami i kompetencjami. Jednak na chwilę uczniowie I LO zapomnieli o trwających przygotowaniach do egzaminu dojrzałości.

W odświętnych strojach, z uśmiechami na twarzach, abiturienci odtańczyli uroczystego poloneza, który jest nie tylko tradycją, ale i symbolem pożegnania z czasem szkolnym i wejścia w dorosłość.

Dyrektor szkoły Bogdan Węgrzyński oraz wicestarosta Małgorzata Lewandowska w krótkiej przemowy życzyli uczniom realizacji celów, wiary w siebie, spełnienia zarówno zawodowego, jak i osobistego, „połamania pióra” na maturze oraz wspaniałej zabawy i cudownych wspomnień z dzisiejszego wieczoru.

Na koniec oficjalnej części maturzyści podziękowali nauczycielom oraz rodzicom za wsparcie i pomoc w edukacji.Czytaj też: Poloneza czas zacząć! Studniówka ZSP nr 1 w Radomsku [FOTO]

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD