SUKCES CHARYTATYWNEGO KONCERTU DLA RAFAŁA

Reklama

Dużym sukcesem zakończył się charytatywny koncert na rzecz Rafała Garbaciaka. Podczas odbywającej się w niedzielę imprezy, w ramach akcji „Rafał staje na nogi” uzbierano blisko 9 tysięcy złotych.

– „Masz zbyt silne podstawy, żeby złamać mógł je byle wiatr”. Zastanawiacie się pewnie, co za cytaty Wam tu recytuję… Ale, Kochani, nie są to cytaty przypadkowe, to słowa Hansa, czyli Rafała Garbaciaka, dla którego tu jesteśmy. Te i inne, podobnie wzmacniające słowa, my – jego przyjaciele, słyszeliśmy często. Nieprzypadkowo duża jest też siła akcji „Rafał staje na nogi”. Jest ona adekwatna do jego przyjaźni, otwartości i gotowości do wsparcia – mówi jedna z organizatorek koncertu Katarzyna Przepióra.

Podczas niedzielnego koncertu, na scenie MDK w Radomsku wystąpili radomszczańscy artyści oraz przyjaciele Rafała. Przeprowadzono licytacje, m.in. piłki z autografem Jacka Krzynówka i Jerzego Dudka. Przygotowano też kiermasz oraz liczne atrakcje dla najmłodszych.

Instruktor ZHP w Radomsku Rafał Garbaciak prawie 3 miesiące temu przeszedł rozległy udar niedokrwienny mózgu, w wyniku którego ma niedowład prawej strony ciała oraz nie mówi. Obecnie przebywa w ośrodku rehabilitacyjnym i każdego dnia daje z siebie wszystko, aby stanąć na nogi. Do powrotu do normalności, oprócz woli walki, potrzebne są również ogromne środki finansowe.

Na koncie akcji „Rafał staje na nogi” jest już ponad 50 tys. złotych!

(fot. Marcin Kałka)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD