SUKCES RADOMSZCZAŃSKICH ZAPAŚNIKÓW

Reklama

Odbywający się w Piotrkowie Trybunalskim XVII Międzynarodowy Turniej im. wicemistrza olimpijskiego Piotra Stępnia okazał się szczęśliwy dla radomszczańskich zapaśników. W imprezie honorowanej nazwiskiem wychowanka klubu ZKS Radomsko wystartowało pięciu zawodników z Radomska. Trzech z nich stanęło na podium.

 20160618_153416

Miejsca na podium wywalczyli:

Adrian Politański – I m. 85 kg

Maciej Doroziński – III m. 53 kg

Dawid Stefaniak – III m. 42 kg

20160618_152727

Kamil Szewczyk zajął V miejsce po przegranym pojedynku w walce o brąz, natomiast Filip Loch po pierwszej wygranej walce z zawodnikiem pabianickiego PTC zrezygnował z udziału z turnieju z powodu choroby.

Podczas turnieju bardzo dobrze spisał się Maciej Doroziński, który wygrał cztery z pięciu pojedynków, uległ tylko w pierwszej walce doświadczonemu zawodnikowi gospodarzy.

20160618_153639

– Piotrkowski turniej był zwieńczeniem udanego sezonu w wykonaniu młodzików ZKS-u, podczas, którego naszym zawodnikom udało się uzyskać cztery kwalifikacje do kadry wojewódzkiej – mówi trener ZKS Radomsko Konrad Terka.

Maciej Doroziński, Adrian Politański, Filip Loch oraz Dawid Stefaniak wezmą udział w zgrupowaniu, które odbędzie się w połowie sierpnia br.

(info: ZKS Radomsko)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD