SZANSA DLA BEZROBOTNYCH DO 30 ROKU ŻYCIA

Reklama

Wkrótce po raz kolejny przyjmowane będą wnioski pracodawców o refundację kosztów zatrudnienia osób bezrobotnych do 30. roku życia. Nabór prowadzony będzie w dniach 18.07.2016 r. – 22.07.2016 r.

– Pracodawca lub przedsiębiorca może uzyskać refundację przez okres 12 miesięcy części kosztów poniesionych na wynagrodzenia, nagrody i składki na ubezpieczenia społeczne skierowanych bezrobotnych do 30 roku życia w wysokości nieprzekraczającej kwoty minimalnego wynagrodzenia za pracę miesięcznie na każdą skierowaną osobę bezrobotną – wyjaśnia dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Radomsku Łukasz Więcek.

Warunkiem uzyskania refundacji jest zatrudnienie skierowanej osoby bezrobotnej na okres 24 miesięcy w pełnym wymiarze czasu pracy.

Ważne! Należy pamiętać, iż przyznanie wsparcia osobie bezrobotnej jest uzależnione od jej profilu pomocy, który zostanie ustalony w wyniku analizy sytuacji i szans na rynku pracy oraz indywidualnego planu działania ustalonego z doradca klienta w urzędzie.

Wnioski o refundację kosztów zatrudnienia osób bezrobotnych do 30 roku życia przyjmowane będą w biurze podawczym urzędu znajdującym się na sali obsługi klientów.
Regulamin oraz wniosek tej formy aktywizacji osób bezrobotnych dostępne są w siedzibie Urzędu przy ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko oraz na stronie internetowej www.pup-radomsko.pl w zakładce Dla pracodawców/Zatrudnienie osób 30-.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku (pok. nr 14) oraz pod nr tel.: 44 683 73 56 do 58 wew. 65.

(info: PUP w Radomsku)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD