SZEŚĆ MEDALI TENISISTÓW UMLKS RADOMSKO

Miniony weekend okazał się bardzo szczęśliwy dla tenisistów UMLKS Radomsko. Podopieczni trenera Jacka Kawki w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego LZS tenisa stołowego rozegranych w Moszczenicy zdobyli aż sześć medali.

Najwartościowsze wyniki osiągnęła Aleksandra Niemiec zdobywając dwa srebrne medale w grze deblowej oraz w grze mieszanej.  Z kolei w grze singlowej Ola zajęła 4. miejsce uzyskując w kategorii młodzieżówek awans do Mistrzostw Polski.

W kategorii kadetek w grze singlowej Kinga Więcławska zdobyła brązowy medal, a w deblu srebrny. W kategorii juniorek brązowy medal w deblu zdobyła Agnieszka Kanafa oraz Mateusz Czapla.  – W mistrzostwach startowało 12 zawodników UMLKS. Warto odnotować indywidualne osiągnięcia. W kategorii żaków na miejscach 9-12 uplasował się 8 – letni  Sebastian Musiał , Kuba Szwedzik  był na pozycji 13-16, Adam Gierasimiuk na 17-20. W kategorii juniorek Agnieszka Kanafa zajęła wysokie 5 miejsce, Kinga Siemińska była 7, a  Ola Crcoroska 9. W kategorii młodziczek Łucja Morga wywalczyła natomiast miejsca 9-12. To były naprawdę udane mistrzostwa – zauważa trener Jacek Kawka.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store