Szkolne ławki już czekają na uczniów

Jubiler Ako

W radomszczańskich szkołach i przedszkolach trwają właśnie powakacyjne przeglądy. Gdzieniegdzie w toku są jeszcze prace, odświeżane są sale lekcyjne i korytarze. Przygotowania do 1 wrześnie weszły w końcową fazę.

Oby uczniowie i dzieci tak z wytęsknieniem wyczekiwali 1 września, jak same szkoły. Dyrektorzy oprowadzali wiceprezydent Małgorzatę Kańską-Kipigroch, naczelnik edukacji Małgorzatę Krupską i dyrektor CUW Annę Kowalik po swoich placówkach. Oceniano przeprowadzone w tym roku w okresie wakacyjnym prace.

W tym roku remontowano strop w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2, w Publicznych Przedszkolach nr 4, 5, 6 i 10 przeprowadzane były kolejne etapy remontów elewacji, w przedszkolach nr 1 oraz 4 remontowane były pokrycia dachu, a w PP nr 3 usprawniono wentylację w kuchni. W pozostałych placówkach przeprowadzane były okresowe przeglądy instalacji, remonty sanitariatów, podłóg w salach lekcyjnych, remonty klatek schodowych, wymiany grzejników oraz remonty hydrantów.

Na remonty w 2021 roku zostało zabezpieczone 726 tys. zł – 276 tys. zł na będące w zarządzie miasta przedszkola i 450 tys. zł na szkoły.


Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD