Szlachetna paczka od pracowników ESBANKU Banku Spółdzielczego

Reklama

Trwa Weekend Cudów, czyli 21. Finał ogólnopolskiej charytatywnej akcji Szlachetna Paczka. Po raz 9. włączyli się w nią Pracownicy ESBANKU Banku Spółdzielczego.


To już 9. raz, kiedy wspólnie z Pracownikami z Centrali w Radomsku oraz wszystkich placówek na terenie województw śląskiego i łódzkiego przygotowaliśmy dary dla potrzebujących. Nawet niewielki gest pojedynczej osoby, dzięki współpracy może przynieść wiele radości obdarowanej Rodzinie. To dla nas, darczyńców, także osobista satysfakcja – mówi o udziale w akcji  Szlachetna Paczka pracownik biura ESBANKU Banku Spółdzielczym, Piotr Sewerynek.

W tym roku Szlachetna Paczka od Pracowników ESBANKU Banku Spółdzielczego trafia do dwóch rodzin w trudnej sytuacji finansowej. 83-letnia Pani Antonina zmaga się z wieloma chorobami i problemem osamotnienia, natomiast 18-letni Artur i jego ojca Mikołaj walczą z depresją po rodzinnej tragedii.

– To była rekordowa finansowo zbiórka w ramach Szlachetnej Paczki w naszym banku. Po raz kolejny udowodniliśmy w praktyce, że hasło Banku „Jesteśmy dla Ciebie” i hasło Szlachetnej Paczki „Lubię ludzi” doskonale się uzupełniają – mówi Arleta Węgrzyńska, która koordynowała akcję.

fot. ESBANK

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD