Select

Szlachetna Paczka z udziałem radomszczańskiej policji

Polonaisse

Komenda Powiatowa Policji w Radomsku na zaproszenie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Stobiecku Szlacheckim wzięła udział w zbiórce pn. “Szlachetna Paczka”. W ramach tego najbardziej rozpoznawalnego programu społecznego w Polsce 10 grudnia 2021 roku radomszczańscy policjanci przekazali prezenty dla pana Kazimierza.


Historia pana Kazimierza jest jedną z tysięcy wzruszających i mobilizujących do pomocy. Stan zdrowia oraz skromna emerytura nie pozwalają mężczyźnie na normalne funkcjonowanie i godne życie. Pomimo licznych przeciwności losu, codziennych zmagań oraz dolegliwości nie traci on wiary w ludzi. Jest bardzo pozytywną, szczerą i otwartą osobą. Największą radość czerpie z kontaktu z najbliższą rodziną.

Wszystkie podarunki ze “Szlachetnej Paczki”, jakie wkrótce otrzyma pan Kazimierz, z pewnością będą dla niego dopełnieniem radości w nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Zebrana kwota pieniędzy oraz prezenty rzeczowe zostały dzisiaj, tj. 10 grudnia przekazane przez policjantów organizatorom przedsięwzięcia. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tegorocznej „mundurowej szlachetnej paczki” i sprawili, że na buzi pana Kazimierza pojawił się uśmiech – mówi asp. Agnieszka Kropisz z KPP w Radomsku.

fot. KPP Radomsko

Czytaj też: Jarmark Bożonarodzeniowy w Radomsku już od wtorku

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD