Tłuste Czwartki, czyli szkolenia dla przedsiębiorczych w Starterze

Reklama

Dziś Starter Radomsko zaczyna swoje Tłuste Czwartki – co tydzień o godz. 17 przez następny miesiąc w jego siedzibie liczyć będzie można na solidną dawkę informacji i motywacji dla ludzi o przedsiębiorczych głowach. Temat na dziś to “Budowanie przewagi konkurencyjnej w 2021 roku”. Prelegent – Paweł Wencel.


Na spotkaniu dowiedzieć się będzie można jak zidentyfikować problemy firmy i opracować skuteczną strategię radzenia sobie z nimi, co zmieniło się w roku 2021, na co szczególnie zwrócić uwagę w tym roku, co ulepszyć, jak zaangażować swoich klientów do marketingu oraz jak budować zaufanie. Będzie też o kilka słów o polityce cenowej, a także porady na temat tego jak odświeżyć usprawnić lub odświeżyć naszą wizję na biznes.

Godzina 17. Starter Radomsko, ul. Narutowicza 59.

A już za tydzień spotkanie Klubu Młodego Przedsiębiorcy – regionalnej grupy networkingowo-rozwojowej, mającej na celu wsparcie nowo powstałych podmiotów gospodarczych.Celem spotkań będzie m.in. nawiązywanie kontaktów biznesowych, budowanie własnej marki, tworzenie strategii krótko i długo terminowej, merytoryczne wsparcie w pierwszych miesiącach funkcjonowania firmy.

Jeśli jesteś początkującym przedsiębiorcą lub planujesz w najbliższym czasie założyć firmę, te spotkania są dla Ciebie. Uczestnictwo jest bezpłatne.


Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD