Reklama
KOMBIT-kasy
APLIKACJASPORT

Tour de Radomsko. Jedziemy dla Przemka Ciemniewskiego

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w Rodzinnym Turystycznym Rajdzie Rowerowym na Orientację „Tour de Radomsko”. W niedzielę 28 czerwca. Rajd to nie tylko gwarancja dobrej zabawy. To również, a może przede wszystkim cel charytatywny jaki przyświeca wydarzeniu. Zebrane środki zostaną przeznaczone na leczenie radomszczanina Przemka Ciemniewskiego, nauczyciela i trenera wychowania fizycznego.

Baza będąca jednocześnie punktem startu i mety rajdu zlokalizowana będzie przy parkingu MOSiR Radomsko ul. Leszka Czarnego 22 (obok pływalni)
Uczestnictwo w Rajdzie Tour de Radomsko polega na pokonaniu rowerem trasy o dystansie ok. 38 km wokół Radomska i odnalezienie umieszczonych na tej trasie 10 punktów kontrolnych. Uczestnicy startują w rajdzie sami wybierając czas startu (w ramach czasu pracy biura rajdu czyli od godz.9 do godz. 16). Po godzinie 16 nie będzie już możliwości rozpoczęcia rajdu. W rajdzie nie będzie prowadzona żadna klasyfikacja – uczestnicy dostosowują tempo pokonywania trasy rajdu do własnych możliwości i warunków pogodowych w dniu imprezy.

Szczegóły w regulaminie

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
WIDOK