Select

TRAGICZNY WYPADEK W KOBIELACH MAŁYCH

Polonaisse

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego do jakiego doszło po południu 24 maja 2018 roku w miejscowości Kobiele Małe Kolonia.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 34 – letni kierujący fiatem fiorino, jadąc od miejscowości Bukienka w kierunku Kobiel Małych nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu oplem astrą i doprowadził do zderzenia pojazdów. Niestety podjęte działania reanimacyjne nie powiodły się. 30 – letni kierujący oplem zmarł na miejscu zdarzenia, natomiast, 34 – letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego z rozległymi obrażeniami ciała został przewieziony do radomszczańskiego szpitala. Od kierującego fiatem została pobrana krew do badań.


– Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego, aby stosowali się do oznakowania dróg. Przypominamy, że żadne nowoczesne urządzenia w jakie wyposażone są samochody nie zastąpią zdrowego rozsądku jakim powinien wykazać się każdy kierujący pojazdem – mówi rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Radomsku Aneta Wlazłowska.

(fot. KPP w Radomsku)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD