TRWA PROMOCJA STARTERA RADOMSKO WŚRÓD MŁODZIEŻY

Reklama

Czym jest Starter Radomsko i jakie korzyści projekt ten może przynieść młodym radomszczanom? Tego wszystkiego dowiadują się uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, których w tym tygodniu odwiedzają przedstawiciele urzędu miasta. Dziś spotkanie odbyło się w I Liceum Ogólnokształcącym.

– Każdy może osiągnąć sukces. Mając dobry pomysł, determinację, plan, dobrą organizację oraz wartościowych ludzi wokół siebie i odrobinę szczęścia można spełnić swoje marzenia. Wykorzystać swoje pasje do realizacji wyznaczonych celów, nie tylko biznesowych, ale także osobistych czy społecznych. Właśnie w ten sposób osiągnęli sukces chociażby polscy twórcy popularnej gry SuperHot. Swoje przedsięwzięcie sfinansowali stosując crowdfunding, czyli finansowanie społecznościowe – mówi wdrażający w naszym mieście projekt Starter Radomsko Bartosz Filip Malinowski.

Zgodnie z założeniem projektu – Starter Radomsko daje wiedzę, inspiruje i aktywizuje społeczność. – Pomysł bardzo mi się podoba. Nie wiem jeszcze dokładnie, co będę robić po ukończeniu liceum. Ale kto wie? Być może spróbuję sił w biznesie? Myślę, że projekt Starter Radomsko może mi w tym pomóc. Z pewnością zapiszę się na kolejne spotkania. Nigdy nie wiadomo, co się może w życiu przydać – mówi jedna z uczestniczek spotkania w I LO.

Na stronie www.starter.radomsko.pl można uzyskać szczegółowe informacje na temat projektu oraz zapisać się na bezpłatne wydarzenia, realizowane w ramach Startera Radomsko.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD