TRWA WALKA ŻYCIA JAKUBA KACPRZAKA

Reklama

Już około 700 kilometrów przebiegł Jakub Kacprzak. Radomszczanin rozpoczął 26 czerwca 2017 akcję pod hasłem „Walka Życia”. Przez dwa miesiące zamierza przebiec blisko 2,5 tys. kilometrów – z Gdańska do Gdańska. Wszystko w charytatywnym celu.

Podczas trwania akcji Jakub Kacprzak zachęca do przekazywania pieniędzy na leczenie i rehabilitację instruktora radomszczańskiego Hufca ZHP, 41-letniego Rafała Garbaciaka. Mężczyzna w październiku 2016 roku przeszedł rozległy udar mózgu i wymaga kosztownej rehabilitacji.

Jakub Kacprzak każdego dnia pokonuje maraton a także toczy walkę bokserską. – Boks od pewnego czasu jest moją wielką pasją. Myślę, że w ten sposób wzbudzę większe zainteresowanie akcją. Polskę już wielokrotnie obiegano w celach charytatywnych. Nikt jednak nie zdecydował się włączyć do tego walki. Mam nadzieję, że w ten sposób trafię do większego grona odbiorców, co pozwoli uzbierać większą kwotę – wyjaśnia J. Kacprzak. Jedna z takich walk odbędzie się w niedzielę 23 lipca w Katowicach. Do pojedynku z Kubą przystąpi Tomasz Gromadzki, wielokrotny medalista prestiżowych turniejów, w tym Mistrz Polski, a od niedawna profesjonalny zawodnik boksu zawodowego.

Pieniądze na leczenie Rafała Garbaciaka można wpłacać poprzez stronę www.pomagamy.im/walkazycia Dotychczas dokonano 74 wpłat na kwotę 4 tys. złotych (stan na 18 lipca 2017 r.).

Walkę Życia można śledzić TUTAJ

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD