Uczestnicy Akademii Młodego Przedsiębiorcy tworzyli mapę marzeń [FOTO]

Reklama

Podobno warto mieć marzenia i czekać ich spełnienia, ale zdecydowanie lepiej jest nie czekać, tylko wziąć sprawy w swoje ręce. Trzeba przeć naprzód i iść przed siebie. Tylko skąd wiedzieć czy na pewno idziemy w dobrą stronę? Do tego przyda się Mapa Marzeń.


Uczestnicy Akademii Młodego Przedsiębiorcy w czasie ferii nie spotykali się by uczyć się przedsiębiorczości. Spotkali się za to, żeby pomóc swoim marzeniom i ukierunkować je nieco, nakreślając im graficzny drogowskaz. Przewodnikiem/kartografem był Jarek Brzozowski, a każdy z uczestników był w kluczowym do posiadania, planowania i marzeń spełniania wieku.

Mapa marzeń jest narzędziem, które pozwala na wizualizację celów i marzeń, które chcesz osiągnąć w swoim życiu. Pomaga on w identyfikacji rzeczy, które są dla Ciebie ważne i pozwala zaplanować działania, które pomogą Ci je osiągnąć. Dzięki mapie marzeń możesz lepiej zrozumieć swoje pragnienia i motywacje, co pozwala na lepsze zarządzanie swoim czasem i energia.

Akademia Młodego Przedsiębiorcy to projekt realizowany przez miejski inkubator przedsiębiorczości Starter Radomsko prowadzony przez Centrum Nowoczesnych Inwestycji Urzędu Miasta w Radomsku.

 


Czytaj też: Radomsko: Rekrutacja do szkół i przedszkoli na rok szkolny 2023/2024

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD