UGODZIŁ BYŁĄ ŻONĘ NOŻEM

Reklama

Policjanci z Komisariatu Policji w Kamieńsku zatrzymali 46-letniego mężczyznę, podejrzewanego o próbę zabójstwa byłej żony. Do zdarzenia doszło rano 19 lutego 2018 roku w jednym z domów na terenie gminy Gomunice.

Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że pomiędzy sprawcą a jego byłą żoną doszło do kłótni. Podczas awantury mężczyzna ugodził 44 – latkę nożem kuchennym w klatkę piersiową.

– Kobieta podczas szarpaniny zdołała wyrwać się oprawcy i uciec do sąsiadów, skąd wezwano policję i pogotowie ratunkowe. Pokrzywdzona została przewieziona do szpitala, gdzie pozostaje pod opieką medyczną. Natomiast, sprawca tuż po zdarzeniu uciekł z domu. Policjanci odnaleźli 46-latka w pobliskim kompleksie leśnym. Funkcjonariusze udzielili mu pomocy przedmedycznej ze względu na okaleczenia, jakie posiadał na rękach. Mężczyzna został przewieziony do szpitala i pozostaje pod nadzorem policjantów – wyjaśnia rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Radomsku Aneta Wlazłowska.

Czynności wykonywane na miejscu zdarzenia nadzorował prokurator z Prokuratury Rejonowej w Radomsku. Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy zostanie niezwłocznie przekazany do radomszczańskiej prokuratury. Za to przestępstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD