UKS „Zapaśnik” na Mistrzostwach Polski juniorów młodszych

Do startu w tegorocznej Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży oddelegowanych zostało dwóch reprezentantów UKS „Zapaśnik” Radomsko.

Najmłodszy zapaśniczy klub z Radomska reprezentowali: Oskar Kopeć w kat. 55 kg oraz Jakub Kinas w kat. 60 kg. By uzyskać prawo startu w olimpijskim turnieju zawodnicy musieli wykazać się wcześniej wynikami w turniejach kwalifikacyjnych.  Mimo ambitnej postawy “Zapaśnicy” musieli “zapłacić frycowe”. W swoich debiutach w imprezie najwyższej rangi nie udało im się wejść do ścisłej czołówki.

Wystawienie dwóch kadetów w OOM to olbrzymi sukces naszego młodego klubu. Nie mogłoby się to udać gdyby nie wsparcie rodziców zawodników, instytucji, firm i osób, które wykazują się ofiarnością i udzielają nam wsparcia. To bezcenne. Na nasze wyniki ogromny wpływ mają warunki treningowe. Dzięki życzliwości Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 nasi trenerzy i zawodnicy mają dość dobre warunki do doskonalenia zapaśniczej techniki. Start w Suwałkach z pewnością zaprocentuje w przyszłości – mówi Mirosław Szyler, wiceprezes ds. sportowych.

Najbliższy start zawodników naszego klubu już 21 maja w Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych w Woli Krzysztoporskiej.

CZYTAJ TEŻ: Zaproszenie na bezpłatne treningi “Trenuj w lesie – Biegam Bo Lubię Lasy”

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD