www.xvideosking.me

avgle

Z ŻYCIA MIASTAZ ŻYCIA MIASTA I POWIATU

ULICA WYSZYŃSKIEGO W REMONCIE. KIEROWCÓW CZEKAJĄ UTRUDNIENIA W RUCHU

Zgodnie z zapowiedziami rozpoczął się remont nawierzchni ulicy Prymasa Wyszyńskiego w Radomsku, na odcinku od Nowego do Starego Cmentarza. Kierowców czekają utrudnienia. Prosimy o zachowanie ostrożności.

Modernizacji doczeka się fragment ul. Prymasa Wyszyńskiego o długości 770 metrów. Za niespełna 276 tys. złotych brutto wykona ją firma „Dromost”. – Prace rozpoczęły się od frezowania nawierzchni jezdni. Później będą wykonywane regulacje studni. Zmieni się lokalizacja przejścia dla pieszych znajdującego się w rejonie skrzyżowania z ul. Leszka Czarnego. W jego pobliżu rośnie drzewo ograniczające widoczność, stąd konieczność innej lokalizacji przejścia. Finalne prace będą polegać na wykonaniu nowej warstwy ścieralnej jezdni – zauważa naczelnik Wydziału Zarządzania Drogami Starostwa Powiatowego w Radomsku Aleksander Broszkowski.

Modernizacja nawierzchni ulicy Prymasa Wyszyńskiego będzie oznaczać utrudnienia komunikacyjne. Mimo że podczas remontu droga nie będzie całkowicie wyłączona z użytkowania, kierowcy muszą się liczyć z ograniczeniami. Szczególnie podczas frezowania nawierzchni. Prace mają potrwać do 20 października 2019 r.

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.