UMLKS zdobywa rekordy Polski

W minionym tygodniu w Nowym Tomyślu odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 15 na których Oliwia Drzazga zajęła I miejsce w kategorii wagowej do 45 kg uzyskując wynik 54 kg w rwaniu, 75 kg w podrzucie oraz 129 kg w dwuboju.

Ustanowiła 6 rekordów Polski – 4 do lat 15 (rwanie 54 kg, podrzut 75 kg, w dwuboju 126 kg oraz 129 kg), do lat 17 w podrzucie 75 kg oraz do lat 20 w podrzucie 75 kg. Wśród dziewcząt Oliwia została najlepszą zawodniczką w punktacji Open.

Kolejną zawodniczką startującą w barwach UMLKS Radomsko była Kasia Kozera, która również zdobyła tytuł Mistrzyni Polski w kategorii wagowej do 76 kg uzyskując wynik 62 kg w rwaniu, 83 kg w podrzucie oraz 145 kg w dwuboju.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store