www.xvideosking.me

avgle

Z ŻYCIA MIASTA

UNIWERSYTET III WIEKU „WIEM WIĘCEJ” NA FORUM III WIEKU

W dniach 4-7 września odbyło się XI FORUM III WIEKU – konferencja w ramach XXIX Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju – Nowy Sącz – Krynica-Zdrój.

Organizatorami konferencji były organizacje pozarządowe: Stowarzyszenie Sądecki Uniwersytet Trzeciego Wieku, Ogólnopolska Federacja Stowarzyszeń Uniwersytetów Trzeciego Wieku i Fundacja Europejski Instytut Rozwoju Obywatelskiego we współpracy z wieloma Partnerami.

Coroczne spotkanie odbywające się w ramach Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju, największego i najważniejszego spotkania w Europie Środkowo-Wschodniej, w którym uczestniczą liderzy ze świata polityki i biznesu – stało się ważnym i wyjątkowym wydarzeniem także dla środowisk seniorskich.

Zarząd  Radomszczańskiego Uniwersytetu III Wieku „Wiem więcej” Henryka Malingiewicz, Anna Kapuściarek i Grażyna Śliwakowska, które od lat angażują się w kulturalno-społeczny rozwój życia mieszkańców 60+ Miasta Radomska, czynnie uczestniczyły w panelach dyskusyjnych zawierając głos m.in. na temat polityki senioralnej, międzypokoleniowej oraz demografii i problemów stojących przed krajami Europy Zachodniej.

 

 

(info Radomszczański Uniwersytet III Wieku „Wiem Więcej”)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.