Solarprojekt
Z ŻYCIA MIASTA

UNIWERSYTET III WIEKU „WIEM WIĘCEJ” NA FORUM III WIEKU

W dniach 4-7 września odbyło się XI FORUM III WIEKU – konferencja w ramach XXIX Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju – Nowy Sącz – Krynica-Zdrój.

Organizatorami konferencji były organizacje pozarządowe: Stowarzyszenie Sądecki Uniwersytet Trzeciego Wieku, Ogólnopolska Federacja Stowarzyszeń Uniwersytetów Trzeciego Wieku i Fundacja Europejski Instytut Rozwoju Obywatelskiego we współpracy z wieloma Partnerami.

Coroczne spotkanie odbywające się w ramach Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju, największego i najważniejszego spotkania w Europie Środkowo-Wschodniej, w którym uczestniczą liderzy ze świata polityki i biznesu – stało się ważnym i wyjątkowym wydarzeniem także dla środowisk seniorskich.

Zarząd  Radomszczańskiego Uniwersytetu III Wieku „Wiem więcej” Henryka Malingiewicz, Anna Kapuściarek i Grażyna Śliwakowska, które od lat angażują się w kulturalno-społeczny rozwój życia mieszkańców 60+ Miasta Radomska, czynnie uczestniczyły w panelach dyskusyjnych zawierając głos m.in. na temat polityki senioralnej, międzypokoleniowej oraz demografii i problemów stojących przed krajami Europy Zachodniej.

 

 

(info Radomszczański Uniwersytet III Wieku „Wiem Więcej”)

Pokaż więcej
Carisma 2

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW