Reklama
APLIKACJAZ ŻYCIA MIASTA

Urząd Pracy wznawia bezpośrednią obsługę klientów

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku informuje, że od 1 czerwca wdraża ostatni etap „otwierania” urzędu. Po bezpośredniej obsłudze tarczy antykryzysowej, rejestracji i uruchomieniu naborów wniosków o organizację form wsparcia, urząd wznawia bezpośrednią obsługę w zakresie pośrednictwa pracy i poradnictwa zawodowego z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych:

  1. Osoby bezrobotne i poszukujące pracy zarejestrowane w urzędzie w ramach usługi będą mogły uzyskać bezpośrednie informacje o ofertach pracy, organizowanych giełdach pracy, możliwościach skorzystania z innej pomocy oferowanej przez PUP. Potwierdzanie gotowości do podjęcia zatrudnienia będzie się odbywać poprzez bezpośredni kontakt z doradcą klienta.
  2. Na terenie urzędu wznowione zostaną zajęcia indywidualne i grupowe z zakresu poradnictwa zawodowego. Zajęcia grupowe będą się odbywały w małych grupach z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.
  3. Pracodawcy będą mogli skorzystać z pomocy urzędu w poszukiwaniu pracowników, przygotować i złożyć ofertę pracy. urząd wznawia organizację giełd pracy oraz bezpośrednią obsługę w zakresie zatrudniania cudzoziemców. Do dyspozycji pozostają doradcy klienta instytucjonalnego:
  • stanowisko 7 tel. 44 683 73 56 do 58 wew. 20
  • stanowisko 8 tel. 44 683 73 56 do 58 wew. 28
  • stanowisko 9 tel. 44 683 73 56 do 58 wew. 35

Obsługa w zakresie zatrudniania cudzoziemców – pokój 20 tel. 44 683 73 56 do 58 wew. 66.

Osoby wchodzące do urzędu są zobowiązane do dezynfekcji rąk, zakrycia nosa i ust oraz poinformowania wyznaczonego pracownika o celu wizyty, następnie zostaną skierowane w odpowiednie miejsce w Urzędzie.

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
WIDOK