Utrudnienia dla kierowców na autostradzie A1 między węzłami Kamieńsk i Radomsko

Reklama

Na autostradzie A1 sprawdzana będzie wydajność oświetlenia ulicznego. Od 15 do 17 lutego kierowcy mogą spodziewać się utrudnień.


W związku z koniecznością przeprowadzenia badań fotometrycznych (sprawdzenie wydajności oświetlenia ulicznego) na autostradzie A1, w ciągu dwóch kolejnych nocy – ze środy na czwartek (15/16 lutego) i z czwartku na piątek (16/17 lutego) między węzłami Kamieńsk i Radomsko należy się spodziewać utrudnień.

Prace będą prowadzone: na wysokości węzła Radomsko (390 km trasy) na odcinku około 400 metrów na obu jezdniach I przy MOP-ach Stobiecko Szlacheckie Wschód i Stobiecko Szlacheckie Zachód (388 km). W tym przypadku długość odcinka objętego pomiarami, to ok. 1,2 km i będą one również prowadzone na obu jezdniach. Trzecim punktem, pomiarowym będzie MOP Słostowice (378 km trasy), gdzie badania prowadzone będą na długości około 800 metrów na jezdni prowadzącej w kierunku Łodzi – relacjonuje Maciej Zalewski, rzecznik prasowy łódzkiego oddziału GDDKiA.

Zarówno pierwszej, jak i drugiej nocy pomiary zaczną się o godzinie 19.00 i zakończą około 2.00. Przy czym pierwszej nocy będą prowadzone na jezdni w kierunku Łodzi, a drugiej, w kierunku Katowic.

Prace pomiarowe nie powinny znacząco oddziaływać na płynność ruchu, ale ze względu na porę nocną GDDKiA apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności.


Czytaj też: Kolejne wyróżnienie dla Miłosza z Radomska

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD