Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu na ulicy Krasickiego

Reklama

W związku z koniecznością prowadzenia kolejnego etapu związanego z przebudową ulicy Krasickiego w Radomsku, na odcinku od ul. Kościuszki  do ul. 11-go Listopada, od dnia 12 kwietnia zmienia się organizacja ruchu na tej ulicy.

Ulica będzie etapami wyłączana z ruchu kołowego z jednoczesnym zapewnieniem bezpiecznego dojazdu do wszystkich firm skomunikowanych z tym fragmentem ulicy Krasickiego.


I etap

Pierwszy etap wyłączenia z ruchu kołowego (od 12 kwietnia) będzie dotyczył odcinka ulicy od skrzyżowania z ulicą 11-go Listopada do przystanku autobusowego zlokalizowanego przy supermarkecie spożywczym. Zamknięte zostanie skrzyżowanie z ulicą 11-go Listopada, skrzyżowanie z ulicą Młodzowską oraz m.in. zjazd do supermarketu zlokalizowany naprzeciw ulicy Młodzowskiej. W tym czasie wszystkie firmy będą mogły skorzystać z parkingu supermarketu i drugiego zjazdu z parkingu stanowiącego dojazd do ulicy Krasickiego.

Dokończenie przebudowy I etapu potrwa około 1 miesiąca po czym zostanie on udostępniony dla dwukierunkowego ruchu kołowego.

II etap

Drugi etap wyłączenia z ruchu kołowego będzie dotyczył kolejnego odcinka ulicy tj. od przystanku autobusowego zlokalizowanego przy supermarkecie spożywczym do ulicy Kościuszki. W tym czasie zostanie zamknięte skrzyżowanie z ulicą Sadową oraz z ulicą Sierakowskiego i Kościuszki. W tym etapie dojazd do wszystkich firm będzie odbywał się już po przebudowanym zjeździe znajdującym się na wprost ulicy Młodzowskiej.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD