Uwiecznij wakacyjne wspomnienia! Stwórz pocztówkę i weź udział w konkursie, który przygotowała biblioteka

Reklama

Miejska Biblioteka Publiczna w Radomsku zaprasza dzieci do wzięcia udziału w XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ph. „Pocztówka z wakacji”.


Ponownie wraz z Wami chcielibyśmy odbyć kolorową podróż do miejsc, w których mogliście spędzać wolny czas w okresie wakacji. Odwołując się do Waszej wyobraźni pragnęlibyśmy ożywić sceny, postaci, zabytki, które towarzyszyły Wam w podróżach. Chcielibyśmy, aby przygotowane przez Was pocztówki sugerowały nam, jakie miejsca odwiedzaliście podczas wakacyjnych wojaży – zapraszają do udziału w konkursie pracownicy biblioteki.

Celem konkursu jest rozbudzenie wyobraźni, pobudzenie do plastycznej wypowiedzi, zainspirowanie do samodzielnych poszukiwań i obserwacji. Biblioteka czeka na oryginalne i własnoręcznie wykonane kartki. Prace wykonane mogą być w dowolnej technice w formacie A4. Każdy uczestnik może nadesłać lub dostarczyć w inny sposób maksymalnie trzy prace.

W konkursie mogą brać udział dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Nadesłane prace będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych: od 6 do 8 lat, od 9 do 11 lat oraz od 12 do 13 lat.

Dla zwycięzców konkursu przewidziano nagrody książkowe.

Termin nadsyłania prac na adres: Miejska Biblioteka Publiczna w Radomsku ul. Narutowicza 4, 97-500 Radomsko, mija 30 września br. (decyduje data stempla pocztowego).

Pełny regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania na stronie MBP.


Czytaj też: Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Janusza Różewicza

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD