Reklama
APLIKACJASPORT

V Kamieńszczańska Dycha w tym roku wyjątkowa, wirtualna

Przed nami piąta edycja biegu Kamieńczańska Dycha. Obostrzenia sanitarne mocno skomplikowały sezon wszystkim biegaczom. Organizacja wielu imprez stanęła pod znakiem zapytania. Odwołano wiele mniejszych i większych biegów. –  Nikt nie wie co przyniosą kolejne miesiące. Dlatego postanowiliśmy nie czekać. Nie damy się COVID-19  Podjęliśmy decyzje, że piąty jubileuszowy bieg K-10 będzie wyjątkowy bo wirtualny.
Obsługą imprezy zajmie się znana nam wszystkim już dobrze z poprzednich czterech edycji niezawodna inessport.pl. – tłumaczą organizatorzy.
Zabawę zaczyna się 13 lipca i potrwa do 31 lipca, w tym czasie należy zarejestrować chęć udziału w biegu na stronie zapisy.inessport.pl i dokonać opłaty startowej w wysokości 25 zł.
Sami zdecydujecie gdzie i kiedy biegacie, to ty decydujesz czy biegniesz rano, w południe czy wieczorem. W Polsce czy za granicą, po pracy czy na urlopie. Tempo biegu również zależy tylko od Ciebie. – Po zarejestrowaniu się do biegu, możesz pobrać swój numer startowy. Zachęcamy abyś pochwalił się nim w mediach społecznościowych. Po biegu prześlij nam swój wynik – informacja o pokonanym dystansie i uzyskanym czasie na adres wyniki@inessport.pl. Uzyskany wynik możesz wpisać tylko raz. Pamiętaj, aby zgłoszenie było kompletne, zawierające zdjęcie lub zrzut ekranu z twojej aplikacji, gdzie będziemy widzieli trasę, którą biegłeś – dodają organizatorzy.
Każdy kto weźmie udział w biegu otrzyma wyjątkowy pamiątkowy medal oraz chustę lub komin biegowy

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW