Reklama
KOMBIT-kasy
APLIKACJAZ ŻYCIA MIASTA

Wymyśl nazwę i logo dla nowego basenu

Wymyśl nazwę i zaprojektuj logo nowego kompleksu obiektów sportowo-rekreacyjnych w Radomsku. Możesz wygrać nawet 1600 zł.

Przy ulicy Świętej Jadwigi Królowej powstaje m.in. 6-torowy basen pływacki wraz z widownią, basen szkoleniowo-rekreacyjny wyposażony w gejzery powietrzne, bicze wodne i kaskady do masażu, brodzik dla dzieci, saunarium, będą wanny do hydromasażu do zastosowania kąpieli borowinowej, ługowej i masażu wodnego, a także pokoje gościnne. Na zewnątrz znajdzie się basen wyposażony w zjeżdżalnię i wodny plac zabaw. Inwestycja będzie kosztować ponad 33 miliony zł.  Miasto pozyskało blisko 11 mln ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020 oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Nowoczesny kompleks nie ma jeszcze nazwy, która w sposób jednoznaczny oddawałaby jego charakter i walory, byłaby rozpoznawalna przez mieszkańców oraz w znaczeniu marketingowym. Dlatego Urząd Miasta ogłosił konkurs na nazwę i logo. Znajdą się one na elewacji budynku i będą umieszczane w materiałach promocyjnych i informacyjnych oraz będą wykorzystywane do celów reklamowych i identyfikacyjnych. Każdy uczestnik może złożyć maksymalnie jedną propozycję nazwy kompleksu obiektów sportowo-rekreacyjnych (maksymalnie 3 wyrazy) oraz jedną propozycję logo. Wskazana w formularzu zgłoszeniowym propozycja nazwy wymaga uzasadnienia. Logo powinno jednoznacznie kojarzyć się z profilem działalności obiektów.

Prace konkursowe można składać  do 31 sierpnia. Zgłoszenia podlegać będą dwustopniowej ocenie – profesjonalne jury oceni wszystkie prace oraz przedstawi rekomendację minimum 2, maksimum 3 nazw oraz projektów logo, na które będzie można głosować od 7 września do 20 września na stronie internetowej radomsko.pl. Laureatów poznamy 21 września.

Konkurs ma charakter otwarty i jego uczestnikami mogą być osoby fizyczne i prawne. Udział w konkursie jest bezpłatny, dobrowolny oraz nieograniczony wiekowo. Nagrodą główną jest nagroda pieniężna w wysokości 800,00 zł netto dla zwycięskiej nazwy oraz 800,00 zł netto dla zwycięskiego projektu logo oraz bezpłatny roczny karnet wstępu do nowo powstającego kompleksu obiektów sportowo-rekreacyjnych (tj. strefy basenowej oraz saunarium z wyłączeniem części hotelowo-restauracyjnej). Przewiduje się również nagrody dla pozostałych nazw oraz projektów logo poddanych pod głosowanie internetowe (karnety wstępu).

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW