VI RADOMSZCZAŃSKI BIEG ULICZNY JUŻ W NIEDZIELĘ! BĘDĄ UTRUDNIENIA

Reklama

W niedzielę 24 czerwca 2018 r. w godz. 9.30 do 12.00 w odbędzie się VI Radomszczański Bieg Uliczny Memoriał Mariana Szymańskiego.

W tym roku w ramach Radomszczańskiego Biegu Ulicznego, wzorem lat poprzednich odbędą się dwa biegi, tj. bieg rekreacyjny na dystansie 2 km i bieg główny na 10 km. Pierwszy z nich rozpocznie się o godz. 9.45, natomiast drugi o godz. 10.15.

Bieg rekreacyjny (2 km) godzina 9.45:
Start biegu zaplanowano na parkingu przy Hali Sportowej przy PSP 6 w Radomsku ul. Św. Jadwigi Królowej 20. Następnie trasa będzie przebiegała ulicami:
– Świętej Jadwigi Królowej,
– Starowiejską,
– Jagiellońską do skrzyżowania z ulicą Św. Jadwigi Królowej, ulicą Św. Jadwigi Królowej do mety na parkingu przy Hali Sportowej przy PSP 6 w Radomsku ul. Św. Jadwigi Królowej 20.

Bieg główny (10 km) dwa okrążenia po 5 km godzina 10.15:
Start biegu – parking przy Hali Sportowej przy PSP 6 w Radomsku ul. Św. Jadwigi Królowej 20. Następnie trasa biegu będzie przebiegać ulicami:
– Św. Jadwigi Królowej,
– Starowiejską,
– Armii Krajowej do skrzyżowania z ulicą Kasztelańska i Leszka Czarnego,
– Leszka Czarnego do skrzyżowania z ulicą Piastowską,
– Piastowską do skrzyżowania z ulicą Słowiczą,
– Słowiczą,
– Prymasa Wyszyńskiego do skrzyżowania z ulicą Jagiellońską,
– Jagiellońską do skrzyżowania z ulicą Św. Jadwigi Królowej, ponownie ulicą Św. Jadwigi Królowej do mety na parkingu przy Hali Sportowej przy PSP 6 w Radomsku ul. Św. Jadwigi Królowej 20.

Celem Radomszczańskiego Biegu Ulicznego jest popularyzacja biegania jako dobrej  formy spędzania czasu wolnego i sportowej rywalizacji. To także doskonały sposób na integrację społeczności lokalnej i budowanie środowiska wokół idei sportowych. Memoriał Mariana Szymańskiego to wspomnienie wieloletniego nauczyciela, wychowawcy i przyjaciela młodzieży w I Liceum Ogólnokształcącym w Radomsku oraz sportowca i trenera mistrzów i reprezentantów Polski także harcerza, żołnierza i dowódcy grup szturmowych Szarych Szeregów ps. „Wędzidło”, bohatera akcji odbicia więźniów UB i NKWD w Łowiczu.

Na trasie biegu będą występować czasowe utrudnienia komunikacyjne.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD