W przedszkolu nr 2 w Radomsku promują zdrowie [FOTO]

Jubiler Ako

Dzieci z Publicznego Przedszkola nr 2 w Radomsku bardo dobrze wiedzą, jak dbać o zdrowie o czym świadczy przyznany przedszkolu Krajowy Certyfikat Przedszkole Promujące Zdrowie. Dzieci postanowiły pochwalić się tak ważnym osiągnięciem i przygotowały występy artystyczne o tematyce zdrowotnej.


Krajowy Certyfikat Przedszkole Promujące Zdrowie to efekt pracy wszystkich nauczycieli oraz pracowników placówki, a także współpracy z rodzicami przedszkolaków. Przedszkole promujące zdrowie tworzy warunki i podejmuje działania, które sprzyjają zdrowiu i dobremu samopoczuciu społeczności przedszkola (dzieci, pracowników i rodziców dzieci), podejmowaniu przez członków społeczności przedszkola działań na rzecz zdrowia własnego i innych ludzi oraz tworzenia środowiska sprzyjającego zdrowiu.

Działania prozdrowotne prowadzone przez Publiczne Przedszkole nr 2 zostały uznane za wzorcowe i będą służyły za przykład wykorzystywany podczas szkoleń dotyczących ww. certyfikatu.

Obecna podczas występów przedszkolaków wiceprezydent Małgorzata Kańska-Kipigroch pogratulowała całej społeczności tak ważnego wyróżnienia oraz podziękowała z pracę wkładaną w promocję zdrowego trybu życia.


Czytaj też: Podsumowanie praktyk zagranicznych uczniów Mechanika

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD