W styczniu rusza nabór wniosków o wydanie Karty Dużej Rodziny

Reklama

Miasto kontynuuje program ,,Radomszczańska Karta Dużej Rodziny”, którego celem jest umożliwienie radomszczańskim wielodzietnym rodzinom korzystania ze zniżek, rabatów i promocji w instytucjach miejskich i firmach prywatnych.

Wnioski o wydanie karty można składać od stycznia 2021 roku w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Dotychczasowe karty są ważne do końca roku.  Aby otrzymać nową kartę, należy złożyć wniosek ponownie.

Program skierowany jest do wielodzietnych rodzin, w tym do wielodzietnych rodzin zastępczych zamieszkałych na terenie Radomska bez względu na ich dochód. W programie mogą wziąć udział rodziny składające się z rodziców/rodzica mających na utrzymaniu co najmniej troje dzieci w wieku do 18 roku życia lub 25 roku życia w przypadku, gdy dziecko się uczy lub studiuje.

Do wniosku o wydanie karty należy dołączyć zdjęcia legitymacyjne członków rodziny. W przypadku dzieci powyżej 18 roku życia dołączyć należy zaświadczenie, legitymację lub inny dokument o kontynuacji nauki (dokument zostanie potwierdzony za zgodność z oryginałem przez pracownika jednostki przyjmującej). Karty będą imienne, wyrabiane dla każdej osoby w rodzinie.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD