Luxbud

Warsztatowe wyjazdy fundacji Foto Pozytyw z Radomska

Polonaisse

Fundacja Foto Pozytyw z Radomska nie śpi, tylko działa. W miniony weekend zorganizowano kolejne fotograficzne wyprawy.

W sobotę (14 maja) odbyła się kolejna warsztatowa foto wyprawa. Myślą przewodnią sobotnich warsztatów był małomiasteczkowy klimat oraz poznawanie walorów krajoznawczych województwa świętokrzyskiego.

Poczuliśmy w sobie chęć zwiedzenia. Zaczęliśmy od Muzeum Etnograficznego w Tokarni, gdzie odbyliśmy fascynującą podróż w czasie. Następnie udaliśmy się na Cmentarz Żydowski w Chęcinach, gdzie uczestnicy mieli za zadanie oddać klimat i atmosferę nowo poznanego miejsca – mówi Marcin Kwarta, prezes fundacji Foto Pozytyw.

Natomiast w niedzielę (15 maja) uczestnicy foto wyprawy zwiedzali atrakcje znajdujące się na terenie województw śląskiego i małopolskiego. Między innymi Złoty Potok wraz z wapiennymi formami skalnymi i nie tylko.

Następnym punktem naszych działań była Brama Twardowskiego i związana z nią pewna legenda, w której odciski na skałach zostawił diabelski kogut, startując z Twardowskim na Księżyc. Kolejnym miejscem był Jurajski Szlak Orlich Gniazd, gdzie uczestnicy odnaleźli w sobie nowe pokłady kreatywności. Docelowym miejscem wyjazdu była Pieskowa Skała, Zamek znajdujący się na terenie wsi Sułoszowa – relacjonował Marcin Kwarta.

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD