Wiosenne sukcesy KBKS Radomsko

Zawodnicy KBKS Radomsko mają kolejne sukcesy na swoim koncie.

28 kwietnia

1. miejsce Konstantego Watały w kategorii 2015 w Dwuboju o Puchar OSiR w Konstantynowie Łódzkim

28 maja

W niedzielę, 28 maja w Kleszczowie w biegach dla dzieci wystartowali:

– Jakub Konsztat zwyciężył w kat. 2009-2011 (dystans 800m)

– Jan Konsztat był 2. w kat. 2015-2017 (dystans 300m)

11 czerwca

ŻTC BIKE RACE – Opoczno

Katarzyna Borowiecka 55km przejechała w 1h40m (średnia 32,4km/h) i zajęła 2. miejsce w swojej kategorii K20 (oraz 4.OPEN)

To kolejne podium zawodniczki KBKS, 24 kwietnia ŻTC BIKE RACE – Mińsk Mazowiecki Kasia 51km przejechała w 1h36m i zajęła znakomite 2. miejsce w swojej kategorii

4 czerwca

Piotr Płoskoński w miniony weekend zaliczył aż dwa starty…i oba były niezwykle udane. W sobotę 27 maja w Kozienicach w XII Biegu Szlakiem Króla Zygmunta Starego pokonał dystans 5 km w czasie 20:47 i zajął 14. miejsce OPEN oraz był najlepszy w kat.M50

Piotr Płoskoński – II RUNda Żubra zajął 11 miejsce OPEN i 3. w kategorii również na 5 km

Ostatni majowy weekend

XVII Cross Maraton “Przez Piekło do Nieba” na klasycznym dystansie ukończyło 97 zawodników. Wśród nich:

Robert Gołębiowski 3:57:20 zajął 1. miejsce w kat. m50

9 maja

Aż trzy starty (i trzy zwycięstwa w swojej kategorii) zaliczył Piotr Płoskoński w Niemczech

Adrian Skura także z wynikiem 77,5km był 3. wśród mężczyzn

Bieg na 15,5km (1 pętla): 3. Rafał Król 1:05:39.

Piotr Płoskoński powiększył swoją imponującą kolekcję medali Mistrzostw Polski. Tym razem był najlepszy w swojej kategorii w chodzie na 10km podczas 2. Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup (PGE Narodowy). Jest to już 32 tytuł MP (a 126 podium) w karierze Piotra.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store