Włamywacz w rękach policji. Wpadł dzięki czujnej sąsiadce

Polonaisse

Policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który usiłował okraść dom jednorodzinny. Dzięki czujności sąsiadki oraz natychmiastowej interwencji funkcjonariuszy złodziej został zatrzymany na gorącym uczynku. Nie zdążył wynieść z domu żadnych przedmiotów. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat więzienia.


5 stycznia 2022 roku około godziny 22.30 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, że na obrzeżach Radomska ktoś wchodzi przez okno do sąsiedniego domu jednorodzinnego. Zgłaszająca doskonale wiedziała, że sąsiadów nie ma w budynku, więc zaniepokojona sytuacją zaalarmowała policjantów.

Szybkie i przemyślane działania mundurowych doprowadziły do zatrzymania 26-letniego mieszkańca powiatu radomszczańskiego. Całkowicie zaskoczony złodziej nie zdążył jeszcze niczego wynieść z domu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Kiedy wytrzeźwiał, usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem. Za takie przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności – wyjaśnia nadkom. Aneta Wlazłowska, oficer prasowy KPP w Radomsku.


Czytaj też: Nowa metoda oszustów. Policja ostrzega przed spoofingiem telefonicznym

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD