www.xvideosking.me

avgle

Reklama
KOMBIT-kasy
APLIKACJAZ ŻYCIA SZKOŁYZSE-E

WOŚP W ELEKTRYKU. TRWAJĄ LICYTACJE

Choć finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dopiero w niedzielę, to Elektryk już dziś włączył się w zbiórkę charytatywną.

Tradycyjnie w szkole zorganizowano licytację przedmiotów. W szkole można zjeść coś na słodko, zasilić puszkę WOŚP, kupić los i wylosować nagrodę. Jest w czym wybierać. Na tegorocznej liście znalazły się wyjątkowe gadżety takie jak: indywidualne miejsce parkingowe, voucher z Restauracji Las na tort biszkoptowy i bezowy, strzyżenie u Adamusa, voucher dla pary na imprezę karnawałową, zegarek am:pm, odcinek programu Pod prąd, słuchawki bluetooth, power bank, głośnik, vouchery, obsługa VIP w szatni, przełożenie niezapowiedzianej kartkówki dla klasy, dzień bez odpowiedzi ustnej dla klasy i wiele innych przedmiotów codziennego użytku.

Licytacje zorganizował Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Wolontariatu. Zebrane pieniądze zostaną przekazane radomszczańskiemu sztabowi WOŚP. W zeszłym roku szkole udało się zebrać 9600 zł. Ile uda się zabrać w tym roku?  Licytacja potrwa jeszcze godzinę.

 

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.