Luxbud

Wstąp do Policji! Jutro doborowy czwartek w radomszczańskiej komendzie

W najbliższy czwartek, 10 czerwca, w godz. 14:00 – 16:00 w komendzie Policji w Radomsku przy ul. Piłsudskiego 56 w Radomsku odbędzie się spotkanie dla chętnych do wstąpienia w policyjne szeregi.


“Doborowy czwartek” to dzień, w którym wyznaczony funkcjonariusz lub pracownik kadr osobiście udzielą informacji dotyczących procedury kwalifikacyjnej, pomogą wypełnić kwestionariusz osobowy i skompletować dokumentację. Policyjny profilaktyk udzieli kilka cennych wskazówek, które z pewnością ułatwią ścieżkę rekrutacji. Zapraszamy szczególnie osoby kreatywne, ambitne i chcące połączyć swoje pasje z wykonywanym zawodem – mówi Aneta Wlazłowska, oficer prasowy KPP w Radomsku.

Policja oferuje stabilne zatrudnienie, wynagrodzenie przed ukończeniem 26 roku życia ok. 4000 złotych netto, po ukończeniu 26 roku życia ok. 3600 złotych netto, możliwość uzyskania praw emerytalnych po przepracowaniu 25 lat. Możliwe jest uzyskanie tytułu licencjata lub magistra podejmując studia w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie (tryb stacjonarny lub niestacjonarny) na jednym z oferowanych kierunków: Bezpieczeństwo wewnętrzne, Kryminologia, Zarządzanie, Informatyka, uczestnictwo w kursach językowych np. z języka angielskiego, języka rosyjskiego oraz uzyskanie nowych uprawnień i kwalifikacji: tytuł ratownika, uprawnienia stermotorzysty, uprawnienia instruktora taktyk i technik interwencji, prawo jazdy kat. D, uprawnienia SEP, uprawnienia obsługi „dronów” i wiele innych.

Po szereg pozostałych ważnych informacji w sprawie doboru do służby policjanci zapraszają już w najbliższy czwartek. W ciągu tygodnia od poniedziałku do piątku, w godz. 07:30 – 15:30 również można przyjść do radomszczańskiej komendy Policji i uzyskać informacje doborowe do służby.


Czytaj też: Jedziesz na urlop? Zabezpiecz dom przed włamaniem

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD