Wykład Jolanty Kopeć w MBP w Radomsku

Reklama

Miejska Biblioteka Publiczna w Radomsku oraz Radomszczański Uniwersytet Trzeciego Wieku “Wiem więcej” zapraszają na wykład Jolanty Kopeć pt. Jeszcze w zielone gramy.


Wykład odbędzie się w czwartek 17 listopada o godz. 16.00 w sali konferencyjnej MBP w Radomsku na pierwszym piętrze.

Jolanta Kopeć – autorka książki “W dwa wieczory do siebie”, PR-owiec, project managerka, trenerka rozwoju osobistego, coach i storytellerka.

Laureatka ogólnokrajowego konkursu Ministerstwa Rozwoju Regionalnego Eurolider 2012 dla liderów lokalnych zaangażowanych w rozwój swoich społeczności. Od 20 lat kieruje zespołami projektowymi, rewitalizuje zdegradowane dzielnice, od trzech lat prowadzi zajęcia dla kobiet i seniorów w Pracowni Rozwoju.

Wspiera w budowaniu pewności siebie i pomaga spełniać osobiste i zawodowe marzenia. Na własnym przykładzie udowadnia, że płeć, wiek, miejsce urodzenia, status społeczny nie są przeszkodą w życiu na własnych zasadach. Wierzy w siłę opowieści i sięga po nie z entuzjazmem.

W lutym 2022 miał miejsce jej literacki debiut W dwa wieczory do siebie, ciepło przyjęty od pierwszych dni obecności na rynku.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD