Wypadek w Antopolu. Dwie osoby zostały ranne

Reklama

Radomszczańscy policjanci ustalają szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło w piątek, 22 września w miejscowości Antopol (gm. Kodrąb).


W wyniku zdarzenia dwie osoby trafiły do szpitala. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci i pozostałe służby. Do zdarzenia doszło w piątek o godz. 17.30 na drodze krajowej 42.

Ze wstępnych ustaleń policjanci wynika, że 19-latek kierujący volkswagenem nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z nissanem, za kierownicą którego siedział 38-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego. Nissan uderzył w poprzedzający go samochód marki bmw, za kierownicą którego siedział 60-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego – mówi Dariusz Kaczmarek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

W wyniku zdarzenia obrażenia odniósł kierujący bmw oraz pasażerka volkswagena. Zostali przewiezieni do szpitala w Radomsku. Kierowcy byli trzeźwi. Teraz śledczy będą ustalać szczegółowy przebieg okoliczności tego zdarzenia.

Pamiętajmy o dostosowaniu prędkości do warunków drogowych. Niezgodne z prawem zachowania zagrażają nie tylko kierującym i ich pasażerom, ale również pozostałym uczestnikom ruchu drogowego – dodaje policjant.


Czytaj też: Jechał całą szerokością jezdni. 65-letni kierowca był pijany

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD