Wypadek w gminie Masłowice. 19-letni kierowca nie ustąpił pierwszeństwa

Reklama

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu to obok nadmiernej prędkości najczęstsza przyczyna wypadków i kolizji drogowych. We wtorek, 14 maja około godz. 16 w miejscowości Chełmo (gmina Masłowice) z tej przyczyny doszło do zdarzenia drogowego.


Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 19-letni mężczyzna kierujący audi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki audi, za kierownicą którego siedziała 18-letnia kobieta. Na miejsce przybyła karetka pogotowia, która udzieliła pomocy kobiecie. Na szczęście nie wymagała dalszej hospitalizacji. Uczestnicy tego zdarzenia drogowego byli trzeźwi – mówi młodszy aspirant Dariusz Kaczmarek rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym mężczyzna został ukarany mandatem karnym. Z uwagi na uszkodzenia, które powstały podczas zderzenia, policjanci zatrzymali również dwa dowody rejestracyjne od pojazdów.

Kolejny raz apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o stosowanie się do przepisów, wzajemny szacunek, a także zachowanie zdrowego rozsądku – dodaje policjant.Czytaj też: Wypadek na A1. Droga w stronę Katowic zablokowana

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD